Tüm Kategoriler
EN

Harytlarymyz

BAŞVURUSU

Burada tüm hat çözümünü bulun

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN
1
Cooper Boru Delme Flanş Makinası D-50

Cooper Boru Delme Flanş Makinası D-50


  • Giriş
  • Parametre
  • Özellikler
  • Uygulama
  • Sorgula
Giriş

Bu boru delme makinesi, klima boru endüstrisinde, güneş enerjili su ısıtıcı endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

图片 1

图片 2Parametre

Yok hayırcihazMarkaDüşündiriş
1kontrolörDeltaPLC
2Dokunmatik EkranWEINVIEW7 İnç Ekran
3Servo MotorDelta2 Takım Servo
4düğmeKesici
5RöleIstırtı
6Kontaktöriletkenlik birimi
7Yakınlık Anahtarıotoniks
8silindirWEILI
9Filmaşin ve Kılavuz RayHWIN
10RulmanNSK


图片 4


Yok hayırParametreVeri
1Tüp malzemeleribakır/çelik/bundy boru
2Uygun çapФ10-Ф 50mm
3Duvar kalınlığı0.3-2.0mm
4Deliklerin çapıtüplerin çapına göre
5Zift16mm
6flanş yüksekliği1-2.5mm
7Maksimum çalışma uzunluğu1700mm (ilk delikten sayma)
8Çalışma verimliliği2.5-3.5 sn/delik başına
9Motor gücü2.2KW
10boyut2350mm * 1000mm * 1500mm


Özellikler

1.Servo besleme, pnömatik kalıplama

2.NC programlama, kullanımı kolay

3.Bir kez şekillendirme, daha yüksek verimlilik

4.Yonga-daha az kesim, yara izi yok, temizlemeye gerek yok

图片 3

Genel bakış:Ekipman bir çerçeve, bir döner besleme mili, bir delme flanşı mekanizması, bir hidrolik sistem ve bir elektronik kontrol sisteminden oluşur.

Çerçeve:Gövde profil ile kaynaklanmıştır ve sağlamlık ve düzlem doğruluğu sağlamak için titreşim yaşlanma işlemi ile işlenir. Dört adet ayarlanabilir yükseklik ayak kabı ile donatılmıştır. Ekipmanın parçaları, fiili çalışma koşullarına ve çalışma ortamına dayanmaktadır. Parçanın yeterli mukavemetini ve yüzey fonksiyonunu karşılamak için elektrokaplama, karartma, su verme, karbonlama, elektrostatik püskürtme vb. gibi gerekli yüzey işlemlerini gerçekleştirin.

Besleme mili:Besleme, sıkıştırılmış bakır borunun hassas bir şekilde yer değiştirmesini sağlamak için hassas kılavuz raylar, vidalı mil ve servo motordan oluşur. Üç pençe.

Zımbalama ve flanşlama mekanizması: bir zımbalama silindiri ve bir kalıptan (kılavuz manşon, itme-çekme çubuğu, zımba) oluşur, silindir takviye mekanizması tarafından sıkıştırılır.

Hidrolik sistem:Entegre yakıt deposu, sistem yağı sıcaklığının 55 °C'den fazla olmamasını sağlamak için bir hava soğutma sistemi ile donatılmıştır. Bu ekipman kantitatif bir pompayı benimser ve yağ devresi enerji tasarrufu sağlayan tasarımı benimser; ana geri vites valfi ve yağ pompası Tayvan kaliteli ürünlerden yapılmıştır.

Elektrik kontrol kabini:Delta PLC tarafından merkezi kontrol, dokunmatik ekranda insan-makine ile diyalog, Schneider düğmesi, anahtar ve ara röle gibi diğer ana elektrik bileşenleri ithal ürünlerdir, servo sistem, doğruluğu sağlamak için Delta'nın B2 servo motorunu ve servo denetleyicisini kullanır, kararlılık ve kontrol sisteminin güvenilirliği, kontrol devresi aşırı yük koruması ile donatılmalıdır; marş anahtarı bir pedal veya düğme kutusu ile donatılabilir.

Boyama:Cihazın ana rengi turkuaz olup, kişisel güvenliği ilgilendiren kısımlarda uyarı işaretleri de yer almaktadır.

Ekipmanın elektrikli bileşenlerinin montajı, ilgili ulusal düzenlemelere uygundur ve güvenilir bir topraklama cihazına sahiptir. Elektrik kutusundaki terminaller, kontaktörler ve küçük hava anahtarları VDE standart V-oluğuna monte edilmiştir. Elektrikli bileşenler açıkça işaretlenmiştir ve elektronik olarak kontrol edilmiştir. Kabin, tamamen plastik penye kabininin kanalını benimser, satır numarası açıktır; kontrol paneli düzenli ve tabela alt yazıları net ve görülmesi kolay.

Ekipman kontrol sistemi, işleme sayısını doğru bir şekilde sayan otomatik bir sayma işlevine sahip olmalıdır.

Ekipman algılama sistemi, başlangıç ​​noktası algılama ve limit alarm fonksiyonu ile tamamlanmıştır.


Sorgula

Biz bilen habarlaşyň

Önerilen Ürünler